Besøksadresse

Blå Kors Borgestadklinikken avdeling Borgestad
Håvundveien 381, Skien

Kontaktpersoner avdeling Borgestad

Lars Fredriksen
Leder seksjon for ROP-TSB/Behandling
lars.fredriksen@borgestadklinikken.no0047 979 52 700
Ingunn Elizabeth Eikje
Konstituert leder Seksjon for gravide og familier
ingunn.elizabeth.eikje@borgestadklinikken.no0047 995 62 866
Hanne Marie Mikalsen
Forløpskoordinator Behandlingsenhet/avrusningspost
hanne.marie.mikalsen@borgestadklinikken.no0047 940 09 197
Linda Galdal
Forløpskoordinator ROP-TSB
linda.galdal@borgestadklinikken.no0047 989 06 583
Anne Eikeng
Forløpskoordinator Enhet for familier
anne.eikeng@borgestadklinikken.no0047 989 06 254
Marit Granlund
Forløpskoordinator Enhet for gravide
marit.granlund@borgestadklinikken.no0047 989 00 799

Start typing and press Enter to search