Her er du:Forsiden/Avdeling Borgestad/Kontakt

Kontakt

35 90 47 00
info@borgestadklinikken.no

Besøksadresse

Blå Kors Borgestadklinikken avdeling Borgestad
Håvundveien 381, Skien

Kontaktpersoner avdeling Borgestad

Lars Fredriksen
Seksjonsleder ROP-TSB
lars.fredriksen@borgestadklinikken.no0047 979 52 700
Alexander Egeland
Enhetsleder - avrusningspost/behandlingsenhet
alexander.egeland@borgestadklinikken.no0047 977 61 786
Lena Larsen
Leder - Seksjon for gravide og familier
lena.larsen@borgestadklinikken.no0047 920 89 511
Ingunn Elizabeth Eikje
Enhetsleder seksjon for gravide og familier
ingunn.elizabeth.eikje@borgestadklinikken.no0047 35509142
Hanne Marie Mikalsen
Samhandlingskonsulent Behandlingsenhet/avrusningspost
hanne.marie.mikalsen@borgestadklinikken.no0047 35904700
Linda Galdal
Samhandlingskonsulent ROP-TSB
linda.galdal@borgestadklinikken.no0047 35904700
Anne Eikeng
Samhandlingskonsulent Enhet for familier
anne.eikeng@borgestadklinikken.no0047 35904700
Marit Granlund
Samhandlingskonsulent Enhet for gravide
marit.granlund@borgestadklinikken.no0047 904700